Hakkımızda

Yabrud Şirketi inşaat, gıda ve plastik malzemelerinin imalat ve ticareti dahil olmak üzere birçok faaliyetleri olan sınırlı sorumlu bir şirkettir. Mersin / Türkiye'de 17.12.2015 tarihinde kurulmuştur.

Son zamanlarda Türkiye'de kendü türünde ilk olan yenibir proje üzerinde çalışmaktadır. Su ve yağları depolamada ve aktarmada kullanılan pvc malzemesinden tanklar imal etmektedir. Bu tanklar hafif ağırlıkta, taşınması kolay ve çevre dostu en iyi malzemeden üretilmektedir.

Şirketin yüksek kalite ve teknolojide, istenilen sürede farklı şekil ve uzunluklarda su ve yağ tankları üretebilen kalifiye personeli vardır.

Ürünlerimiz en uüksek kalite, cazip fiyatlar ile hizmetlerimiz ise en iyi hizmet olarak tanınmaktadır. Buna ilaveten kendi pazarınızı açabilmeniz için size en cazip fiyatları sunarız.

Devamlı müşterilerimiz için ilkemiz '' Önce Kalite, Müşteri Daima '', bunun yanında siparişinizin alımından hemen sonra hızlı yükleme.

(Miktarınıza bağlı olarak ) müşterilerimize çok özel fiyatlar sunarız. Fiyatlarımızın Türkiye'nin her yeri için cazip olduğunu garanti ederiz, daha çok detay için bize email yazabilirsiniz. Ödemenizi aldıktan itibaren 24 saat içinde teslimat yapabiliriz. Lütfen bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin, ve sizinle uzun süreliişbirliği kurmak istiyoruz.